Ventspils Jahtu ostas pārstāvji apmeklē lielāko nozares izstādi Somijā

Ventspils Jahtu ostas pārstāvji devušies uz Somiju apmeklēt Helsinkos notiekošo Starptautisko laivu izstādi (The Helsinki International Boat Show). Izstādes laikā notiks iepazīšanās ar aktuālajām 2017. gada tendencēm jahtošanas jomā, kā arī tikšanās ar potenciālajiem piegādātājiem.

Kā iepriekš ziņots, Ventspils jahtu ostā 2017.gadā paredzēti vērienīgi rekonstrukcijas darbi un ostas aprīkojuma papildināšana, kas ļaus jahtu ostu padarīt pievilcīgāku ostas apmeklētājiem un Ventspils pilsētas viesiem.

Helsinku starptautiskā laivu izstāde (The Helsinki International Boat Show) atklāj laivošanas sezonu un iezīmē tendences. Izstāde tiek organizēta katru gadu februārī un ir līdz šim Somijas visplašākais un svarīgākais ieskats nākošās sezonas aktualitātēs. Pasākums aizpilda visas Helsinku izstāžu centra telpas, kur parasti tiek izstādītas aptuveni 600 laivas sešās zālēs. Katru gadu laivu šovs piesaista aptuveni 80 000 apmeklētāju, padarot to par lielāko izstādi, kas tiek organizēta Helsinku izstāžu centrā.

IMG_0700

Share This